Campaignion Starterkit (7.x-3.8) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Text
eo: Teksto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
