Campaignion Starterkit (7.x-3.8) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Tags
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Country
et: Riik

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: File name
et: Faili nimi

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: next
et: järgmine

en: Counter
et: Loendur

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Gender
et: Sugu

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Overlay
et: Ülekate

en: Offset
et: Nihe

en: Campaign
et: Kampaania

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Preferred language
et: Eelistatud keel

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: This is a template
et: See on mall
