Campaignion Starterkit (7.x-3.8) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Tags
eu: Etiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Country
eu: Herria

en: Image
eu: Irudia

en: Feed
eu: Jarioa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: next
eu: hurrengoa

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: previous
eu: aurrekoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Upload date
eu: Data igo

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
