Campaign Monitor (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Subscribe
it: Registrati

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Total
it: Totale

en: Statistics
it: Statistiche

en: Email
it: E-mail

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

en: General
it: Generale

en: Deleted
it: Eliminato

en: Today
it: Oggi

en: Yesterday
it: Ieri

en: Lists
it: Liste

en: This week
it: Questa settimana

en: This month
it: Questo mese

en: This year
it: Quest'anno

en: Clear cached data
it: Eliminare i dati della cache

en: Unsubscribe page
it: Pagina di cancellazione
