Campaign Monitor (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subscribers
id: Pelanggan

en: Cancel
id: Batal

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Statistics
id: Statistik

en: Client ID
id: ID Klien

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: General
id: Umum

en: Deleted
id: Terhapus

en: Today
id: Hari ini

en: Yesterday
id: Kemarin

en: Lists
id: Daftar

en: This week
id: Pekan ini

en: This month
id: Bulan ini

en: This year
id: Tahun ini

en: Clear cached data
id: Kosongkan data cache

en: Campaign Monitor cache cleared.
id: Cache Monitor Kampanye telah dibersihkan.
