Campaign Monitor (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subscribers
ro: Abonaţi

en: Cancel
ro: Anulare

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Statistics
ro: Statistici

en: Email
ro: email

en: API Key
ro: Cheie API

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Deleted
ro: Şters

en: Today
ro: Azi

en: Lists
ro: Liste

en: Clear cached data
ro: Golire date din cache
