Camtasia Relay (7.x-1.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Tags
ar: وسوم

en: Download
ar: تحميل

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Attachment
ar: المرفق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Total views
ar: مجموع المشاهدات

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
