Camtasia Relay (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: more
hi: और भी

en: Tags
hi: उपनाम

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Date
hi: तारीख

en: Size
hi: आकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Attachment
hi: संलग्नी

en: Desc
hi: अवरोही

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Duration
hi: अवधि

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
