Camtasia Relay (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Profile
lt: Profilis

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
