Camtasia Relay (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Attachment
az: Qoşma

en: Desc
az: azaldın

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Total views
az: Ümumi baxışlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
