Camtasia Relay (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Date
te: తేదీ

en: Size
te: కొలత

en: Name
te: పేరు

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Duration
te: నిడివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
