Canvas (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Image
az: Şəkil

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Contact
az: Kontakt

en: Node
az: Material

en: Block
az: Blok

en: Style
az: Stil

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: Path to custom icon
az: Fərdi ikonaya gedən yol

en: Compact
az: Kompakt

en: Styles
az: Üslublar
