Canvas (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک
