CAPTCHA (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: warning
ur: انتباہ
