CAPTCHA (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Disable
fa: غیرفعال

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: normal
fa: معمولی

en: Code length
fa: طول کد

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Characters to use in the code
fa: کارکترهای مورد استفاده در کد

en: The list of characters to use should not contain spaces.
fa: فهرست کاراکترهای مورد استفاده نباید شامل کاراکتر فاصله باشد.

en: Math question
fa: سوال ریاضی

en: For language %lang_name (code %lang_code)
fa: برای زبان %lang_name (کد %lang_code)

en: warning
fa: هشدار

en: revert
fa: بازگشت

en: Log wrong responses
fa: ثبت پاسخ‌های اشتباه

en: Illegal form_id
fa: form_id معتبر نیست

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
fa: محل استفاده از CAPTCHA و نحوه استفاده از آن را مدیریت کنید.

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Base CAPTCHA module for adding challenges to arbitrary forms.
fa: ماژول پایه CAPTCHA برای افزودن آزمون‌ها به فرم‌های دلخواه.

en: Code settings
fa: تنظیمات کد

en: Font settings
fa: تنظیمات فونت

en: small
fa: کوچک

en: large
fa: بزرگ

en: Image CAPTCHA
fa: CAPTCHA ی تصویری

en: What code is in the image?
fa: چه کدی در تصویر می‌بینید؟

en: Enable statistics
fa: فعال کردن آمار

en: Fonts
fa: فونت‌ها

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Add a description to the CAPTCHA
fa: افزودن یک توضیح به CAPTCHA

en: CAPTCHA description
fa: توضیح CAPTCHA

en: extra large
fa: خیلی بزرگ

en: Color and image settings
fa: تنظیمات تصویر و رنگ

en: @level - low
fa: @level - کم

en: @level - high
fa: @level - زیاد

en: No TrueType support
fa: عدم پشتیبانی از TrueType

en: Font preview of @font (@file)
fa: پیش‌نمایش فونت @font (@file)

en: Preview of built-in font
fa: پیش‌نمایش فونت داخلی

en: You need to select at least one font.
fa: شما باید حداقل یک فونت را انتخاب کنید

en: Enter the characters shown in the image.
fa: کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

en: Font example
fa: نمونه فونت

en: For efficiency, the positions of the CAPTCHA elements in each of the configured forms are cached. Most of the time, the structure of a form does not change and it would be a waste to recalculate the positions every time. Occasionally however, the form structure can change (e.g. during site building) and clearing the CAPTCHA placement cache can be required to fix the CAPTCHA placement.
fa: برای بازدهی، مکان المان CAPTCHA درهر یک از فرم‌های پیکربندی شده در حافظه موقت ذخیره می‌شود. در اکثر اوقات، ساختار فرم‌ها تغییر نمی‌کند و محاسبه مجدد مکان هر دفعه، هدر دادن بی‌جهت منابع  خواهد بود. اگرچه گاهی اوقات ساختار فرم می‌تواند تغییر کند (برای مثال در حین ساخت سایت) و پاک کردن حافظه موقت جایگاه قرارگیری CAPTCHA می‌تواند برای تصحیح موقعیت آن در فرم الزامی باشد.

en: Clear the CAPTCHA placement cache
fa: پاک کردن حافظه موقت مکان قرارگیری CAPTCHA

en: The CAPTCHA settings have been saved.
fa: تنظیمات CAPTCHA ذخیره شد.

en: Cleared the CAPTCHA placement cache.
fa: حافظه موقت مکان قرارگیری CAPTCHA پاک شد.

en: The CAPTCHA type to use for this form.
fa: نوع CAPTCHA مورد استفاده برای این فرم.

en: Keep CAPTCHA related counters in the <a href="!statusreport">status report</a>. Note that this comes with a performance penalty as updating the counters results in clearing the variable cache.
fa: نگهداری شمارنده‌های مربوط به CAPTCHA در <a href="!statusreport">گزارش وضعیت</a>. توجه کنید که این کار دارای اثر منفی بر روی کارایی است، چرا که به‌روزرسانی شمارنده‌ها باعث پاک شدن حافظه موقت متغیرها می‌شود.
