carouFredSel slider (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Visible
ar: مرئي

en: Picture
ar: الصورة

en: Fields
ar: الحقول

en: Items
ar: أخبار

en: Up
ar: اعلى

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Down
ar: أسفل

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Transition
ar: الترجمة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: Debug
ar: تنقيح

en: Direction
ar: الاتجاه

en: more information
ar: المزيد من المعلومات

en: Image style
ar: نمط الصورة
