carouFredSel slider (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Picture
az: Şəkil

en: Fields
az: Sahələr

en: Items
az: Elementlər

en: Up
az: Yuxarı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Duration
az: Müddət

en: Transition
az: Keçid

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Debug
az: Debaq

en: Direction
az: İstiqamət
