Cartaro (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Location
ne: स्थान

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
