CAS (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: edit user
ar: تحرير المستخدم

en: Allows users to authenticate via a Central Authentication Service.
ar: السماح للمستخدمين بالدخول بواسطة مركز تسجيل الدخول.

en: specific pages
ar: صفحات معينة

en: Specific pages
ar: صفحات معينة

en: user
ar: مستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: User
ar: المستخدم

en: Continue
ar: متابعة

en: Not found
ar: غير موجود

en: Roles
ar: الأدوار

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Port
ar: منفذ

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
ar: تم إنشاء حساب مستخدم جديد ل<a href="@url">%name</a>. لم يتم إرسال أي بريد إلكتروني.
