CAS (7.x-1.3-rc1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: edit user
ne: प्रयोगकर्तालाई संपादन गर्नुहोस

en: Allows users to authenticate via a Central Authentication Service.
ne: प्रयोगकर्ताहरूलार्इ केन्द्रीय प्रमाणीकरण सेवा मार्फत प्रमाणित गर्न अनुमति दिन्छ।

en: CAS Login
ne: सी ए एस लगइन

en: specific pages
ne: विशिष्ट पृष्ठहरू

en: Specific pages
ne: खास पृष्ठ

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: administer cas
ne: cas ब्यवस्थापन

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: error
ne: त्रुटि

en: Version
ne: संस्करण

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।
