CAS (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: edit user
lt: redaguoti narį

en: Allows users to authenticate via a Central Authentication Service.
lt: Suteikia galimybę nustatyti tapatybę naudojant „Centrinę tapatybės nustatymo paslaugą“ (Central Authentication Service, CAS)

en: CAS Login
lt: CAS prisijungimas

en: specific pages
lt: būdingi puslapiai

en: Specific pages
lt: Būdingi puslapiai

en: user
lt: narys

en: cas
lt: CAS

en: Provides single sign-on Central Authentication Services (CAS)
lt: Teikia vienkartinio prisijungimo Centralizuotą tapatybės nustatymo paslaugą (Central Authentication Services , CAS)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: error
lt: klaida

en: Version
lt: Versija

en: Login
lt: Prisijungti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: days
lt: dienos

en: Not found
lt: Nerasta

en: Roles
lt: Rolės

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: User login
lt: Nariams

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Port
lt: Šliuzas
