CCK Signup (7.x-1.0-alpha5) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Date
it: Data

en: Event
it: Evento

en: Node
it: Nodo

en: Notifications
it: Notifiche

en: Features
it: Funzionalità

en: Not enabled
it: Non abilitato

en: Signup
it: Iscrizione

en: This is an automatic message from [site-name]
it: Questo è un messaggio automatico da [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
it: Per gestire le tue iscrizioni, visita [subscriptions-manage]
