CCK Signup (7.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: Node
ne: नोड
