Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (7.x-1.0-be - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: more
nl: meer

en: Settings
nl: Instellingen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Time
nl: Tijd

en: Format
nl: Opmaak

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Email
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Processed
nl: Verwerkt

en: Webform
nl: Formulier

en: Apply
nl: Toepassen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Asc
nl: Oplopend

en: URL type
nl: URL-type
