Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (7.x-1.0-be - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: Log
he: יומן פעילות

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Summary
he: תקציר

en: Time
he: זמן

en: Format
he: פורמט

en: Picture
he: תמונה

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Overridden
he: נדרס

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Webform
he: טופס - Webform

en: URI
he: כתובת URI

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
