Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (7.x-1.0-be - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Picture
hy: նկար

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ
