Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (7.x-1.0-be - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Time
ne: समय

en: Picture
ne: तस्विर

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ
