Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (7.x-1.0-be - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Log
ca: Registre

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Summary
ca: Resum

en: Time
ca: Hora

en: Picture
ca: Imatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Phone
ca: Telèfon

en: State
ca: Estat

en: Defaults
ca: Per defecte

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Website
ca: Lloc web

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Debugging
ca: Depuració

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Sort By
ca: Ordena per
