Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (7.x-1.0-be - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Log
ar: السجل

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Summary
ar: الملخص

en: Time
ar: الوقت

en: Format
ar: التنسيق

en: Picture
ar: الصورة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Overridden
ar: متجاوز

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
