Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (7.x-1.0-be - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Log
ur: لاگ

en: more
ur: مزید

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Email
ur: ای میل

en: Block
ur: بلاک
