Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (7.x-1.0-be - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Summary
az: Xülasə

en: Time
az: Vaxt

en: Picture
az: Şəkil

en: Contact
az: Kontakt

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Debugging
az: Sazlama

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
