Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (7.x-1.0-be - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Log
lt: Įrašas

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Summary
lt: Įžanga

en: Time
lt: Laikas

en: Format
lt: Formatas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Phone
lt: Telefonas

en: State
lt: Etapas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
