CDN (7.x-2.10) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל
