CDN (7.x-2.7-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Mode
lt: Būdas

en: Details
lt: Išsamiai

en: directory
lt: katalogas

en: General
lt: Bendras

en: Other
lt: Kiti

en: Testing
lt: Testavimas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.
