CDN (7.x-2.7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Details
gu: વિગતો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય
