CDN (7.x-2.8) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
