Corresponding Entity References (7.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: enable
ar: تفعيل

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Tags
ar: وسوم

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Depth
ar: العمق

en: Continue
ar: متابعة

en: Fields
ar: الحقول

en: Advanced
ar: متقدم

en: Owner
ar: المالك

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: revert
ar: استرجاع

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: disable
ar: تعطيل

en: Context
ar: السياق

en: Entity type
ar: نوع الكيان
