Corresponding Entity References (7.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Depth
lt: Gylis

en: Continue
lt: Tęsti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Original
lt: Orginalas

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Processing
lt: Apdorojama

en: disable
lt: išjungti

en: Context
lt: Kontekstas

en: deleted
lt: pašalinta

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Save Preset
lt: Išsaugoti Parinktį
