Corresponding Entity References (7.x-3.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: enable
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കുക

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Depth
ml: ആഴം

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Processing
ml: പ്രക്രിയ നടന്നുകൊണ്ടിരിക്കുന്നു
