Corresponding Entity References (7.x-3.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
