Corresponding Entity References (7.x-3.0-alpha6) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Depth
he: עומק

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Fields
he: שדות

en: Owner
he: בעלים

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: revert
he: שחזר

en: Processing
he: בתהליך

en: disable
he: השבתה

en: Context
he: הקשר

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Presets
he: קבועים מראש

en: Add preset
he: הוסף קבוע מראש

en: export
he: ייצוא
