Corresponding Entity References (7.x-3.0-beta1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: enable
ur: فعال

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: None.
ur: کوئی نہیں۔

en: Processing
ur: زیرِ عمل

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
