Corresponding Entity References (7.x-3.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Weight
ne: वजन

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Original
ne: असली

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्
