Certificate (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Mapping
ur: میپنگ
