Certificate (7.x-2.3) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Preview
it: Anteprima

en: Update
it: Aggiorna

en: User
it: Utente

en: action
it: azione

en: Rules
it: Regole

en: Clear
it: Cancella

en: No items selected.
it: Nessun elemento selezionato.

en: Manual
it: Manuale

en: Global
it: Globale

en: Profiles
it: Profili

en: Mapping
it: Mappatura
