Certify (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: User
ru: Пользователь

en: Users
ru: Пользователи

en: Books
ru: Книги

en: Passed
ru: Пройден

en: read
ru: прочитано

en: and
ru: и

en: Show details
ru: Показывать подробности

en: Certificate
ru: Сертификат

en: Progression
ru: Прогресс

en: Download certificate
ru: Скачать сертификат
