Certify (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Enable
ro: Activare

en: User
ro: Utilizator

en: Users
ro: Utilizatori

en: Books
ro: Cărţi

en: Passed
ro: Promovat

en: and
ro: şi

en: Certificates
ro: Certificate

en: Show details
ro: Arată detalii

en: Certificate
ro: Diploma
