Certify (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Books
te: పుస్తకాలు

en: and
te: మరియు
