Certify (7.x-2.0-beta3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Enable
es: Activar

en: User
es: Usuario

en: Users
es: Usuarios

en: Books
es: Libros

en: Passed
es: Pasado

en: read
es: leer

en: and
es: y

en: Certificates
es: Certificados

en: Show details
es: Mostrar detalles

en: Certificate
es: Certificado
