Certify (7.x-2.0-beta3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: User
ar: المستخدم

en: Users
ar: المستخدمين

en: Books
ar: الوثائق

en: Passed
ar: نجح

en: and
ar: و
